Na kontaktoni

Co Materiale të Re Qingdao Sainuo, Ltd

Adresë

Biulding No 15, Torch Garden Zhaoshang Wanggu, Torch Road Nr. 88, Chengyang, Qingdao, Kinë

telefon

+86 18765238781

orë

E hënë-e premte: 08:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!