Na kontaktoni

Qingdao Sainuo New Material Co., Ltd.

Adresë

Biulding No 15, Torch Garden Zhaoshang Wanggu, Torch Road Nr. 88, Chengyang, Qingdao, Kinë

Telefoni

+86 18765238781

orët

E hënë-e premte: 08:00-18:00

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

WhatsApp Online Chat!