Dylli polietileni me flakë të bardhë

Përshkrim i shkurtër:

Performancë e mirë e lubrifikimit të hershëm, të mesëm dhe të vonë, krahasuar me dyllin polimer të ulët, ka veti më të mira reologjike dhe avantazhe me kosto efektive

Përmes testimit REACH/ROHS/PAHS/ Nonylfenol dhe testimit Bisphenol A, ai plotëson kërkesat e mbrojtjes kombëtare të mjedisit


 • Min.Sasia e porosisë:1 ton
 • Aftësia e furnizimit:2000 ton në muaj
 • Fjalë kyçe:dyll polietileni
 • MOQ:1 ton
 • Certifikimi:ISO9001, REACH, ROSH, FDA, etj
 • Paketa:25 kg / qese
 • Pamja:Flake e bardhë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  S8A
  S30
  2

  Indeksi:

  Model

  Pika e zbutjes˚C

  Viskoziteti CPS@ 140℃

  Pesha molekulare Mn

  Fortësia e depërtimit

  Pamja e jashtme

  S30

  105-110

  5-10

  1000-1500

  ≤10

  Flake

  S8A

  95-100

  5-10

  1000-1500

  3-5

  Flake

  S18

  95-100

  5-10

  800-1500

  4-7

  Flake/Granula

  S26

  100-105

  5-10

  800-1500

  4-7

  Granule

  S5A

  105-110

  5-10

  1000-1500

  3-5

  Pluhur

  Avantazhi i produktit:

  Performancë e mirë e lubrifikimit të hershëm, të mesëm dhe të vonë, krahasuar me dyllin polimer të ulët, ka veti më të mira reologjike dhe avantazhe me kosto efektive. Bardhësi e mirë dhe erë e vogël,

  Nëpërmjet testimit REACH/ROHS/PAHS/ nonylfenol dhe testimit të bisphenol A, ai plotëson kërkesat e mbrojtjes kombëtare të mjedisit

   

  dfghjk

  Certifikata

  Produktet janë miratuar nga FDA, REACH, ROSH, ISO dhe certifikata të tjera, në përputhje me standardet kombëtare.

  1232
  ff (2)

  Avantazhi
  Çdo vit shkojmë nëpër botë për të marrë pjesë në ekspozita të ndryshme të mëdha, mund të na takoni në çdo ekspozitë vendase dhe të huaj.
  Mezi pres t'ju takoj!

  微信图片_20190523171720
  IMG_20180425_180102
  微信图片_20190523171740

  Fabrika

  fabrika (4)
  微信图片_20191114151849
  600

  Paketimi

  Specifikimi: 25 kg/çantë 

  Enë 20' me pelet 11 ton

  Kontenier 40' me pelet 22 ton

  Enë 20'fetë pa pelet 15 ton

  Kontenier 40' pa pelet 26 ton
  dfd (2)
  323
  xx (3)
  xx (2)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!