Dyllë polietileni pluhur i bardhë me peshë të lartë molekulare për masterbatch

Përshkrim i shkurtër:

Dylli PEpluhuri ka peshë të lartë molekulare, viskozitet të lartë, si lubrifikimi ashtu edhe shpërndarje; performanca e shpërndarjes është e barabartë me dyllin BASF A dhe Honeywell AC6A. Dyll polietilenipërdoret gjerësisht në përpunimin e masterbatch-it të ngjyrave.Qëllimi i shtimit të dyllit pe nuk është vetëm të ndryshojë performancën e përpunimit të sistemit masterbatch me ngjyra, por edhe të promovojë shpërndarjen e pigmenteve në grupin master të ngjyrave.Shtimi i dyllit të polietilenit në grupin kryesor të ngjyrave forcon lagështimin dhe depërtimin e agregateve të zeza të karbonit, zvogëlon madhësinë e grimcave të tij përmes forcës prerëse, përmirëson përputhshmërinë midis sistemit dhe karbonit të zi dhe është i favorshëm për shpërndarje;

 


 • Min.Sasia e porosisë:1 ton
 • Aftësia e furnizimit:2500 ton në muaj
 • Fjalë kyçe:dyll polietileni
 • Certifikimi:ISO9001, ROSH, FDA
 • Paketimi:25 kg / qese
 • MOQ:1 ton
 • Pamja:Flake
 • Pagesa:L/C, T/T, Western Union
 • Dërgesa:Fedex, DHL, Alirline, Sea dhe të tjerë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  https://youtu.be/wCitYrpv-nI
  1
  2
  3

  Indeksi:

  Prona Pika e zbutjes ViskozitetiCPS@140℃ Dendësia g/cm3@25℃ Ngjyrë Pamja e jashtme
  Indeksi 110-115 400-600 0,92-0,95 E bardha Pluhur

  Avantazhi i produktit:

  Pe pluhur dyllika peshë të lartë molekulare, viskozitet të lartë, si lubrifikimi ashtu edhe shpërndarje; performanca e shpërndarjes është e barabartë meBASF Një dylldheHoneywell AC6A.

  Dyll polietilenipërdoret gjerësisht në përpunimin e masterbatch-it të ngjyrave.Qëllimi i shtimit të dyllit pe nuk është vetëm të ndryshojë performancën e përpunimit të sistemit masterbatch me ngjyra, por edhe të promovojë shpërndarjen e pigmenteve në grupin master të ngjyrave.  

  Aplikacion :

  1. Përqendrimi i lartë i vështirë për t'u shpërndarë masterbatch
  2. Gërmim gome e butë PVC
  3. Injeksion metalurgjik

   

  填充母粒3

  Certifikata

  Produktet janë miratuar nga FDA, REACH, ROSH, ISO dhe certifikata të tjera, në përputhje me standardet kombëtare.

  9001 新
  REACH加水印
  111
  14001-新

  Avantazhi
  Çdo vit shkojmë nëpër botë për të marrë pjesë në ekspozita të ndryshme të mëdha, mund të na takoni në çdo ekspozitë vendase dhe të huaj.
  Mezi pres t'ju takoj!

  微信图片_20190523171720
  IMG_20180425_180102
  微信图片_20190523171740

  Fabrika

  Qingdao Sainuo grupu themelua në vitin 2005, është një prodhim, kërkim shkencor, aplikim, shitje si një nga ndërmarrjet gjithëpërfshirëse të teknologjisë së lartë.Shkalla e prodhimit 30,000 ton, kapaciteti i prodhimit dhe shitjes 60,000 ton.

  fabrika (4)
  92
  600

  Paketimi

  Specifikimi: 25 kg/çantë 

  Enë 20' me pelet 11 ton

  Kontenier 40' me pelet 22 ton

  Enë 20'fetë pa pelet 15 ton

  Kontenier 40' pa pelet 26 ton
  微信图片_20200511105951
  微信图片_20200511110056
  微信图片_202005111100561
  3d37de3e583fbc426e574bf33481bcc

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!